AKCE PRO DĚTI A RODIČE

Program

PO 3. 2. Jak posilovat imunitu u dětí
16.00 Beseda s alergologem a klinickým imunologem MUDr. Josefem Tillichem
Infekce dýchacích cest, jak jim předcházet a jak je zvládat pokud možno sami, kdy jít k lékaři, přínos a rizika léčby antibiotiky, vrozené a získané poruchy imunity, význam otužování, kdy zvažovat vytržení nosní mandle a případně další témata dle zájmu a časových možností.
Vstup zdarma. Omezená kapacita salonku. Hlaste se prosím předem na .

NE 9. 2. Malování na obličej
10.00–12.00 a 14.00–18.00 bude U Opičky probíhat malování na obličej. Malování je v rámci vstupného zdarma.
ST 12.2 Péče o vlasovou pokožku a vlasy – správné a nesprávné hygienické návyky
9.30 Posezení s vlasovou specialistkou, tricholožkou Janou Kramářovou.
Základní péče nejen o vaše vlasy a vlasy a pokožku dětí, správné hygienické návyky, které jsou základem zdravých vlasů. Trichologie je obor zabývající se vlasovou pokožkou, vlasy a metodami zlepšení a udržení kvality jejich stavu. Poskytuje řešení obtíží spojených s vlasy a vlasovou pokožkou, jako jsou nadměrné padání vlasů různých příčin (alopecie), řídnutí vlasů, mastné vlasy, seboroická dermatitida, lupy, lupénka, suché a dehydratované vlasy a vlasová pokožka, vlasy zničené chemickými zákroky.
Vstup zdarma. Omezená kapacita salonku. Hlaste se prosím předem na .

NE 23. 2. Odpoledne s klaunem
14.00–18.00 Odpolednem nás bude provázet klaun, který si s dětmi bude hrát a bude mít pro ně připraveny soutěže.

ČT 27. 2. Dětský karneval
9.30–11.30 bude U Opičky probíhat KARNEVAL Mateřského klubu Sedmikrásek. Pro masky zvýhodněné vstupné. Karneval je nejen pro členky Sedmikrásku. Nové maminky jsou vítány.

PÁ 6. 3. Ukázka a prodej dětských anglických knih pro rozvoj jemné motoriky a slovní zásoby.
16.00–18.00 Jedná se o nabídku anglických knih pro děti. V nabídce je spousta druhů. Např. hmatové knihy, okénkové knihy, magické omalovánky, samolepkové knihy, puzzle + kniha, křížovky, knihy s CD, pracovní sešity s mazacím fixem apod.

NE 15. 3. Modelování balonků
10.00–12.00 a 14.00–18.00 bude U Opičky probíhat modelování balonků. Modelování je v rámci vstupného zdarma. Materiál zajištěn.

SO–NE 28.–29. 3. Výroba jarních a velikonočních dekorací z papírových ruliček
Celý víkend budou U Opičky probíhat dílničky, kde si budete moci vyrobit vlastní ozdoby z papírových ruliček. Materiál zajištěn. V rámci vstupného zdarma. Bude možnost i zakoupení již hotových ozdob a dekorací.

SO 11. 4. Pletení pomlázky
14.00–18.00 budeme plést U Opičky pomlázky. Přijďte si s námi uplést svou vlastní. Rádi vás to naučíme. Materiál je zajištěn. V rámci vstupného zdarma.